Balustrady

Balustrada ze stali nierdzewnejNasza specjalizacja - balustrady ze stali nierdzewnej, kwasoodpornej, węglowej, zwykłej. Często łączymy je z drewnem, szkłem czy kamieniem. Wykorzystujemy drewno bukowe, dębowe i inne trwałe, szlachetne gatunki.

W naszej ofercie znajdą Państwo balustrady na balkony, schody, barierki, podjazdy dla niepełnosprawnych, pochwyty, poręcze itp. Realizujemy projekty dla małych, średnich i dużych obiektów, stosowanych zarówno w budynkach mieszkalnych, biurowych, jak i w budowlach rozrywkowych i przemysłowych.

Wykonujemy wszystkie rodzaje balustrad stalowych, w dowolnych kształtach i rozmiarach.

Proponujemy własne, nowoczesne rozwiązania oparte na wieloletnim doświadczeniu wykonawczym i wspólpracujących z nami architektów i projektantów wnętrz. Z dużą przyjemnością i starannością realizujemy projekty dostarczone przez naszych klientów.

Balustrady z polerowanej stali nierdzewnej znakomicie wkomponowują się we wszelkiego rodzaju wnętrza. Od dziesiątek lat są ozdobą ważnych urzędów, domów weselnych, budynków biurowych i mieszkalnych. Decydują o ich klasie.

Niektóre realizacje:

  • Balustrady na basenach w: Gliwicach, Brzeszczach, Zebrzydowicach, Rudzie Śląskiej, Siemianowicach Śląskich, Piekarach, Gorzycach, Knurowie, Opolu, Jastrzębiu Zdroju, Paniówkach, Żorach, „Olimpijczyk” w Gliwicach, na osiedlu Sośnica w Gliwicach, w Andrychowie i w Kietrzu.
  • Balustrady w obiektach: Sądu Rejonowego w Radomsku, Komendy Policji w Tomaszowie Mazowieckim, Centralnej Stacji Ratownictwa Górniczego w Bytomiu, NFI w Katowicach, "Masnówka" w Jastrzębiu Zdroju, Terminalu Pasażerskiego w Pyrzowicach, biblioteki w Jaworznie, Szkoły Podstawowej w Rydułtowach, Teatru Rozrywki w Chorzowie, zamku w Cieszynie, Karczmy Śląskiej w Katowicach - Giszowcu, Zakładu Karnego w Wojkowicach, Galerii "Sanowa" w Przemyślu, zamku w Raciborzu.
  • Balustrady: U.S. w Gliwicach, U.S. w Sosnowcu, ZUS w Rybniku, ZUS w Chrzanowie, ZUS w Częstochowie.
  • Balustrady: duże osiedla mieszkaniowe w Gliwicach, Rabce i Zabrzu, hala sportowa w Jaworznie, Herbach, Radlinie i w Gliwicach, Kinoplex w Opolu, hotel w Wiechomli,
  • Balustrady w firmach: Etisoft w Gliwicach, Wodpol w Żywcu, Interplast w Tychach, DST w Bielsku, Spółdzielnia Mieszkaniowa Politechniki Śląskiej w Gliwicach, Parys w Gliwicach, "Krawczyk" w Chełmku.
  • Schody i daszki: duże osiedle mieszkaniowe w Gliwicach, domki jednorodzinne również w Niemczech, przedszkole w Knurowie, budynek biurowy w Pyskowicach, Zakłady Dźwigowe w Pyskowicach, Ameplus w Gliwicach,
  • Konstrukcje stalowe: wiaty przystankowe na terenie całego kraju, hala firmy Velo w Gliwicach, ścianki stalowo-szklane na Politechnice Śląskiej, stelaże do mebli dla firmy Saks,
  • Konstrukcje stalowe ze stali nierdzewnej dla: oczyszczalni ścieków i stacji uzdatniania wody.
  • Balustrady na Uczelniach wyższych: AWF w Katowicach, WST w Katowicach, Politechnika Śląska w Gliwicach, Politechnika Śląska w Zabrzu.
  • Balustrady: Szpital w Chorzowie przy ul. Truchana,TBS w Katowicach przy ul. Sławka i ul. Rataja, Hala sportowa w Łaziskach i w Katowicach przy ul. Alfreda.
 

Balustrady

Copyright © 2010 Media konstrukcje. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie ANET.PL

Gliwice 41-101  Ul. Sowińskiego 5 - tel. 608 305 202